American LIFE Dil Okulları
Ücretsiz Online İngilizce Seviye Tespit Sınavı
.

Sizin için hazırladığımız İngilizce seviye belirleme sınavımıza katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, İngilizce kursu indirim avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İngilizce seviye tespit sınavı sonuçlarınızı sınav sonunda otomatik yönlendirilerek görebileceksiniz ve pdf formatında indirebilirsiniz. İnternet sitemizdeki sizden istenilen bilgiler sadece seviye tespit sınavı ile yabancı dil kursu indirimi alabilmeniz içindir.

Loading

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Günümüzde İngilizce bilmemek neredeyse okuma yazma bilmemek kadar büyük bir eksiklik. Bu sebeple, İngilizce öğrenmek ya da İngilizcesini geliştirmek istemeyen kimse neredeyse yok. Daha çok tartışılan konu, bunu nasıl daha iyi yapılabileceği ile ilgili.

İngilizce Seviye Testi

Yöntem ne olursa olsun, İngilizce öğrenmeye başlamanın ilk adımı ingilizce seviye belirleme testimiz. Aslında İngilizce seviyesini sadece bir İngilizce seviye testi ile belirlemek çok zordur. Test, sadece genel bir fikir verebilir. Çünkü özellikle konuşma ve yazma becerilerinizi bir testten belirlemek pek kolay değildir. Aynı skorları alan öğrenciler genellikle birbirlerine yakın seviyede konuşma ve yazma becerilerine sahip olabilir. Dolayısıyla testi değerlendiren kişi sadece bu varsayımla bir tahminde bulunacaktır.

İngilizce Seviye Belirleme Testi

Yine de önünüzdeki İngilizce seviye belirleme testi, seviyenizi tespit edebilmek için doğru bir adımdır. Testi bitirdiğinizde size adınız, soyadınız ve iletişim bilgilerinizle ilgili sorular soracağız. Bu sorular için herhangi bir doğrulama aşamasından geçmiyorsunuz. Yani isterseniz boş bırakabilirsiniz.

Fakat eğer konuşma ve dinleme becerilerinizin de test edilmesini istiyorsanız, hangi şubemize yakın olduğunuzu seçebilir ve iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Bu sayede eğitim danışmanlarımız sizi arayıp kuruma davet edebilirler. Kurumlarımızda seviye tespit sınavınızın konuşma ve dinleme bölümlerini de gerçekleştirirsiniz.

İngilizce Seviyeni Belirle

İnternetin en popüler İngilizce seviye tespit sınavına girip puanınızı almak için yarım saatinizi ayırarak sınava başlamanız yeterli.